Blachy gorącowalcowane

Oferujemy blachy gorącowalcowane, które są idealne do dużych konstrukcji. Gdy liczy się grubość, jakość oraz łatwość spawania i przerabiana właśnie ten rodzaj materiału będzie najlepszym rozwiązaniem. U nas nabędą Państwo produkty na wymiar hurtowo, jak i detalicznie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!


Zastosowanie blachy gorącowalcowanej

Zależnie od potrzeb, należy wybrać odpowiedni typ produktu. Warto wiedzieć, że blachy gorącowalcowane są przede wszystkim używane do takich projektów, w których nie wymaga się estetycznej, jakościowej powierzchni oraz dodatkowych wzmocnień. Wyroby tego typu nie posiadają gładkiego pokrycia, ponieważ kluczowe są inne cechy takie jak łatwość dalszego formowania oraz grubość. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie planowane jest np. spawanie. Stanowią element konstrukcji takich jak:

  • mosty,
  • kładki,
  • schody,
  • kontenery,
  • statki i okręty,
  • maszyny różnego typu.

Nasza oferta pozwoli dokonać najlepszego wyboru.


Tworzenie blachy gorącowalcowanej

Proces walcowania na gorąco odbywa się powyżej temperatury rekrystalizacji stali. Końcowy produkt powstaje w krótszym czasie niż blachy zimnowalcowane, dzięki czemu jest znacznie tańszy. Wadą tego typu obróbki może być powstanie zgorzeliny w wyniku utleniania stopu metali. Należy ją potem usunąć np. przez wytrawienie lub inną metodę. Oferujemy Państwu doskonałe towary na wymiar. Jeszcze niedawno blachy gorącowalcowane mogły mieć nie mniej niż 3 mm, jednak dzięki rozwojowi technologicznemu dostępne są też takie o grubości nawet poniżej 1,2 mm.

Najwyższa jakość i doświadczenie

Niezależenie od potrzeb i zamawianej ilości warto zaufać profesjonalistom w branży. U nas dostępna jest blacha gorącowalcowana na wymiar. Dopasowujemy się do nawet specyficznych wymogów oraz podchodzimy indywidualnie do poszczególnych zleceń, aby zadowolić każdego Klienta. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami, więc pozostajemy elastyczni i umożliwiamy negocjację cen. Oferujemy szeroki wybór asortymentu w I gatunku z atestem i w II gatunku bez niego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!