Blacha ocynkowana Katowice i Śląsk

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości materiały hutnicze, w tym blachy ocynkowane. Zajmujemy się ich sprzedażą m.in. na Śląsku (siedzibą firmy są Katowice), a także w województwach ościennych. Jesteśmy otwarci na negocjacje i chętnie podejmiemy współpracę z Klientami z innych regionów. Zapraszamy do zakupów na naszym portalu oraz skorzystania z profesjonalnych usług cięcia materiałów na wymiar.


Najlepsza blacha ocynkowana na Śląsku

Dołożyliśmy wszelkich starań, by materiały były najwyższej jakości. Czym charakteryzuje się nasza blacha ocynkowana? Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji wszystkie ze sprzedawanych przez nas produktów mają właściwości antykorozyjne, są wytrzymałe na wysoką i niską temperaturę lub wilgoć. Mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Obojętny dla nich jest kontakt z wodą, dlatego są odporne na deszcz i śnieg oraz uszkodzenia mechaniczne, jak zadrapania. W zależności od grubości ocynku mają różne przeznaczenie. Blachy ocynkowane z grubym zabezpieczeniem świetnie sprawdzą się w konstrukcjach narażonych na zniszczenia czy ekstremalne warunki atmosferyczne. Każda oferowana blacha jest docinana na wymiar wymagany przez Klienta.


Blacha ocynkowana Śląsk - Stanhandel.pl

Jak powstaje blacha ocynkowana?

Na początku pokrywa się ją cynkiem, tworzącym szczelną warstwę na całej powierzchni blachy ocynkowanej. Następnie docina się do wymiaru, zamówionego przez Klienta. Wyróżniamy cynkowanie ogniowe, natryskowe, galwaniczne oraz tzw. protokół Sendzimira. Bardzo popularna i skuteczna ogniowa obróbka polega na nakładaniu powłoki w wysokiej temperaturze, ok. 450 stopni Celsjusza, co przyspiesza zachodzenie reakcji pomiędzy stalą a cynkiem. Materiał jest wcześniej dokładnie przygotowywany. Zostaje oczyszczony z tłuszczu, rdzy i wszystkich innych zabrudzeń. Każdy płat pokrywany jest z dwóch stron jednocześnie.

Polecamy nasze produkty, a także serwis cięcia na wymiar blach ocynkowanych. Obsługujemy głównie Śląsk, jednak chętnie podejmiemy rozmowy biznesowe z firmami i Klientami indywidualnymi z całego kraju.
Zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej.