Blachy ryflowane

Oferujemy najlepszej jakości wyroby metalurgiczne, wśród których znajdziecie Państwo różne rodzaje blachy ryflowanej. Polecamy również usługi z zakresu cięcia tego materiału na wymiar. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy głównie Śląsk, jednak chętnie nawiążemy współpracę z Klientami z innych województw. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Działamy szybko, skutecznie i jesteśmy gotowi na negocjacje. 


Zastosowanie blachy ryflowanej

Dostępna na naszej platformie w formie aluminiowych arkuszy, blacha ryflowana, którą możemy dociąć na wymagany przez Państwa wymiar, wykorzystywana jest w transporcie i różnych gałęziach przemysłu. Wytłaczana jest w wypukłe wzory, zwane ryflami, o wysokości ok.1,5 mm. Dzięki wyprofilowanej powierzchni ma właściwości antypoślizgowe, dlatego używana jest dziś chętnie np. przez producentów schodów. Stosowana jest również przy aranżacji nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym. Architekci coraz częściej wykorzystują jej dekoracyjne wzory wypustek.


Najlepszej jakości blacha ryflowana w Katowicach

Polecane przez nas blachy ryflowane mają właściwości antykorozyjne, dlatego z powodzeniem możecie je Państwo wykorzystać w różnego rodzaju konstrukcjach zewnętrznych. Ponieważ wyprodukowane są z aluminium o wysokiej wytrzymałości na warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne, mogą być stosowane w budownictwie. Plastyczność produktów ułatwia ich obróbkę, np. wyginanie w odpowiednie kształty. Mają naturalną powłokę ochronną, odporną nawet na działanie lekkich kwasów. Powstałe niewielkie uszkodzenia, jak zadrapania, samoczynnie zasklepiają się dzięki warstwie tlenku, powstającego w kontakcie z powietrzem. Dlatego będą służyły przez wiele lat i nie stracą swoich właściwości estetycznych.

Jeśli szukacie Państwo najlepszej gatunkowo i taniej blachy ryflowanej, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Obsłużymy natychmiastowo i profesjonalnie Klientów ze Śląska i innych województw.