Blachy zimnowalcowane

U nas kupią Państwo blachy zimnowalcowane na wymiar, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Materiały tego typu można użyć wszędzie tam, gdzie potrzebna jest twardość i wytrzymałość. Produkt ma doskonałe właściwości mechaniczne, jest bardzo plastyczny i odporny na rozciąganie. Zachęcamy do zakupu już teraz!


Gdzie można zastosować blachę zimnowalcowaną?

Określone zadania potrzebują specjalnych tworzyw, które będą zapewniać odpowiednie parametry końcowych konstrukcji. Blacha zimnowalcowana wyróżnia się wysoką trwałością, więc gdy konieczny jest specjalnie umocniony materiał, to stanowi ona najlepszy wybór. Inna zaleta to równomierna struktura, która podnosi walory estetyczne. Produkt jest cienki, można go rozciągać i poddawać różnym zmianom. Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że jest wykorzystywany m.in. w:

  • przemyśle samochodowym,
  • produkcji AGD,
  • sprzętach elektrotechnicznych.

Niezależnie od potrzeb warto sprawdzić naszą ofertę w tym zakresie.


Produkcja blachy zimnowalcowanej

Warto wiedzieć, że materiały gorącowalcowane są podstawą do wytworzenia blachy zimnowalcowanej. Te pierwsze ponownie się walcuje i poddaje procesowi żarzenia rekrystalizującego. Dzieje się to w temperaturze niższej od tej potrzebnej do mięknięcia metalu. Efektem tych przemian jest cienkie, odporne tworzywo, które sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest precyzja w produkcji. Powierzchnię takich blach można wykończyć na gładko w procesie szlifowania i polerowania, co nada im doskonały wygląd.

Wybierz najwyższą jakość i doświadczenie

Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości, polecamy nasze produkty. Oferowana blacha zimnowalcowana na wymiar spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy rozwiązania do wszelkich potrzeb. Ogromne doświadczenie sprawia, że wyróżniamy się profesjonalną i szybką obsługą. Proponujemy asortyment I gatunku z atestem i II gatunku bez niego. Wszystko w atrakcyjnych cenach z możliwością negocjacji. Zapraszamy do satysfakcjonujących zakupów!