Rury ze szwem

Polecamy nasze wyroby hutnicze i metalurgiczne, wśród których znajdziecie Państwo najlepszej jakości rury ze szwem. W sprzedaży mamy zarówno te z atestem, 1. gatunku, jak i 2. gatunku, w bardzo korzystnych cenach. Ich atutem jest wytrzymałość na niskie i wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne czy substancje chemiczne. Obsługujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klientów, oferując również profesjonalne usługi cięcia kupowanego u nas materiału.


Współczesna metoda produkcji rur ze szwem 

Najczęściej wykonywane są one przez zwijanie arkuszy stali, łączonych następnie za pomocą tzw. szwów. Jedną z nowoczesnych technik wytwarzania jest śrubowe skręcanie pasów materiału. W tym przypadku spojenie rury ze szwem łączące poszczególne elementy zostaje owijane wokół niej od strony zewnętrznej, w wyniku czego powstaje szczelny i solidny produkt. Następnie jest ona poddawana walcowaniu w celu uzyskania wymaganej szerokości ścianek. Zgrzewanie wytwarzane może być na zakładkę, styk lub poprzez spawanie elektryczne. Jakość połączeń jest obecnie coraz lepsza. Polecamy nasze rury ze szwem, które zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi na terenie UE normami.

Rury ze szwem i ich uniwersalne zastosowanie

Jedną z zalet rur ze szwem jest możliwość ich wszechstronnego użycia, m.in. poprzez możliwość nadawania im różnych średnic. Odgrywają ważną rolę w wielu gałęziach przemysłu, jak:

  • budowlanym,
  • energetycznym,
  • górniczym,
  • chemicznym,
  • motoryzacyjnym.

Wykorzystywane są m.in. jako rurociągi i przewody, służące do budowy maszyn, kotłów czy wymienników ciepła. Służą do wykonywania instalacji, transportujących ciecz i ciała stałe, np. w oczyszczalniach ścieków, a także do budowy maszyn i urządzeń przemysłowych. Są częstym elementem konstrukcji wykonanych ze stali.

Polecamy nasze rury ze szwem, które zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi na terenie UE normami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wybrania odpowiednich dla Państwa produktów.