Blachy kawałkowe

Sprzedajemy najlepszej jakości wyroby hutnicze, m.in. blachy kawałkowe 1. i 2. gatunku, w przystępnych cenach. Znajdziecie u nas Państwo zarówno te zimnowalcowane, jak i gorącowalcowane. Polecamy również nasze profesjonalne usługi w zakresie cięcia materiału na wymiar. Oferujemy szeroki wybór produktów oraz rzetelną i natychmiastową obsługę.

Zastosowanie blach kawałkowych

Sprzedajemy produkty stalowe, które mają różnorodne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Blachy kawałkowe wykorzystywane są przy pracach, wymagających trwałych i wytrzymałych materiałów. W branży budowlanej służą np. do izolowania fundamentów lub jako pokrycia dachowe. Ze względu na to, że można łatwo je profilować, pozwalają szczelnie pokryć dachy o dowolnym kącie pochylenia. Potrzebne są również do przeprowadzania renowacji budynków, przy stawianiu hal, garaży, ogrodzeń. Ponadto są niezbędne przy tworzeniu konstrukcji spawanych, pojemników metalowych, jako elementy maszyn rolniczych i wielu innych.

Blachy kawałkowe zimnowalcowane a gorącowalcowane

Ze względu na sposób obróbki plastycznej blach kawałkowych dzielimy je na walcowane na gorąco i na zimno. Różnią się grubością, jakością i przeznaczeniem. Na naszym portalu znajdziecie Państwo wyroby gorącowalcowane, które używane są najczęściej do tworzenia dużych, stalowych konstrukcji, służących do produkcji m.in.:

  • mostów,
  • elementów budynków,
  • schodów,
  • kontenerów,
  • statków,
  • maszyn,
  • pojazdów.

Atutem tego rodzaju blach kawałkowych jest to, że można je poddawać dalszej obróbce, dlatego przydadzą się wszędzie tam, gdzie planowane jest spawanie czy innego rodzaju przeróbki.

Oferujemy również najwyższej jakości blachy kawałkowe zimnowalcowane. Mają gładką powierzchnię, którą można poddawać szlifowaniu i polerowaniu. Dzięki procesowi walcowania na zimno stają się one bardzo trwałe i odporne na rozciąganie. Dlatego są wykorzystywane do konstrukcji niewymagających dodatkowej obróbki, m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, np. do produkcji karoserii czy elektrotechnicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą gamą produktów stalowych naszego sklepu!