Profile zamknięte

Oferujemy Państwu doskonałe profile zamknięta na wymiar. Szeroki wybór zadowoli nabywców hurtowych i indywidualnych. Takie produkty nadadzą się do budowania konstrukcji stalowych lub maszyn. Umożliwiamy przycięcie zakupionych towarów do wymogów Klientów. Obsługujemy zamówienia z Katowic i innych części Polski!

Szerokie zastosowanie profili zamkniętych

Wysokiej jakości profile zamknięte znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Wszystko dzięki temu, że są wytrzymałe i estetyczne. Używa się ich do budowy wielkich hal czy magazynów. Znakomicie nadają się do tworzenia wiat, garaży, altan, szkieletów różnorodnych konstrukcji, także wysoce wytrzymałych ogrodzeń. Z zalet profili na wymiar korzysta się również w branży telekomunikacyjnej, oświetleniowej, budowy maszyn i mostów. Elementy o określonej długości można dopasować do przeróżnych planów i dziedzin.

Rodzaje profili zamkniętych

Zależnie od potrzeb wytwarza się bardzo wiele rodzajów takich konstrukcji. Zmienna jest długość, szerokość i grubość ścianek. Warto wiedzieć, że te produkty mogą przybrać różny kształt, przekrój np. kwadratowy bądź okrągły. Dzięki temu mogą być wykorzystywane jako podpory, słupy i części skomplikowanych konstrukcji. Wyróżniamy profile zamknięte gorącowalcowane i zimnowalcowane. Te pierwsze mają takie same właściwości w każdym miejscu i są grubsze, charakteryzują się też większą plastycznością. Natomiast drugi typ jest bardziej wytrzymały przy takiej samej masie. Proces produkcji umożliwia także cieńszą grubość ścianek. W razie potrzeby służymy profesjonalną radą.

Kup profile u sprawdzonej firmy

U nas zakupią Państwo asortyment I gatunku z atestem oraz II gatunku bez niego. Oferujemy najlepsze profile zamknięte na wymiar w Katowicach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o natychmiastową obsługę. Niezależnie, czy jest to sprzedaż hurtowa lub detaliczna, proponujemy najlepsze rozwiązania. Ponadto zawsze dbamy o atrakcyjne ceny, a także możliwość negocjacji, aby zadowolić w pełni kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług!